Preloader
 

Hakkımızda

Ana Sayfa / Hakkımızda

Uzun yıllardır hizmet etmiş olduğumuz tekstil sektörü apre tesislerinde çalışmakta olan üretimini ve genel yedek parçalarının imalatını yapmış olduğumuz ram makineleri ve otomasyon dâhil üretim ve genel yedek parça hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz.

İşletmenizde çalışan ram makineleri ile ilgili devamlı olarak ram makineleri genel kontrol ve tespit işlemi yapmakla beraber bu eksiklerin giderilmesi ile ilgili yaptığımız çalışmalar sonucu olarak almış olduğumuz değerlerde makinelerin yapmış olduğu üretimlere minimum %5 ile %30 arasında üretim kapasitesini artırmada fayda sağlamıştır.

İşletmenizde çalışan ram makinelerini tam kapasite ile çalışması için makinelerinizin genel olarak oluşabilecek mekanik arızaları önceden tespitini yaparak işletmelerinize ayrıca fayda sağlamaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin bu tip taleplerinizde her türlü servis ve danışmanlık hizmeti ile makinelerinizin genel durum ve kontrolü yapılmaktadır.

Öncelikle müşteri memnuniyetini kendimize prensip edinerek siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde  hizmete devam edeceğiz.

 

SAYGILARIMIZLA

 

      AYD

Ayhan ŞAHİN

Mail: ayhan@aydyatirim.net
Tel   :+90 212 549 80 15
Gsm :+90 533 202 05 32